Sauna

Masáže a procedúry

Massage centrum Otváracia doba:

Pondelok - Nedeľa: 10:00 – 18:00


Kontakt:

+421 905 489 565

masaze@thermalpark.skMasážne centrum poskytuje profesionálne služby, príjemné prostredie a širokú ponuku masáží a špeciálnych procedúr.


Masaż klasyczny

Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly. Masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. Zbavuje stresu a uvoľňuje napätie.

40 min
20,00 €
60 min
29,00 €
Klasyczny masaż pleców i karku

Klasická masáž chrbta a šije pomáha udržiavať svaly v dobrej kondícii. Zlepšuje prekrvenie pokožky, detoxikáciu organizmu, zbavuje telo nahromadeného stresu a pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svalstvo, najmä v oblasti lopatiek, krížov a šije.

20 min
10,00 €
Masaż relaksacyjny z olejem

Relaxačná olejová masáž využíva švédske techniky v kombinácii s prírodnými olejmi s vôňou podľa vášho výberu (kokos, citrónová tráva, levanduľa). Je účinná pri zlepšovaní funkcie krvného obehu, zásobovaní tkanív kyslíkom, svalovej pružnosti a pri osviežovaní a regenerácii tela.

50 min
25,00 €
Masaż odżywczy olejem kokosowy

Kokosová masáž je veľmi príjemná relaxačná olejová masáž, pri ktorej sa používa prírodný kokosový olej. Táto výnimočná terapia dokonale uvoľní telo aj myseľ. Panenský kokosový olej je známy pre svoje blahodarné účinky na pleť. Pokožka bude po nej zamatovo jemná, pružná a zdravá. Prirodzená vôňa kokosových orechov je veľmi upokojujúca, pomáha znížiť stres a odstrániť duševnú únavu.

50 min
32,00 €
Masaż stóp – refleksologia

Refleksologia jest to metoda leczniczego masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała.

50 min
25,00 €
Tradycyjny masaż tajski

Osviežujúca masáž znižuje napätie, uvoľňuje svalové kŕče a stuhnutosť. Okrem osvieženia svalov, pokožky a krvného obehu má pozitívny vplyv aj na nervovú sústavu.

40 min
21,00 €
Tajski masaż z aromatycznym olejem

Pri reflexnej masáži sa pôsobí na reflexné body a zóny, ktoré korenšpondujú s určitými orgánmi a časťami tela. Tlak na reflexné body pôsobí na tok energie v tele, uvoľňuje sa napätie, upravuje sa prekrvenie a stimuluje orgány k lepšej činnosti. Reflexnou masážou sa vyplavujú toxíny a usadeniny, ktoré v tele stagnovali vplyvom nedostatočnej cirkulácie krvi.

20 min
12,00 €
40 min
24,00 €
Tradycyjny masaż tajski

Pri reflexnej masáži sa pôsobí na reflexné body a zóny, ktoré korenšpondujú s určitými orgánmi a časťami tela. Tlak na reflexné body pôsobí na tok energie v tele, uvoľňuje sa napätie, upravuje sa prekrvenie a stimuluje orgány k lepšej činnosti. Reflexnou masážou sa vyplavujú toxíny a usadeniny, ktoré v tele stagnovali vplyvom nedostatočnej cirkulácie krvi.

20 min
12,00 €
40 min
24,00 €
Tajski masaż stów

Stymuluje punkty nerwowe na stopach. Masaż stóp przynosi odprężenie, detoksykacje organizmu. Łagodzi objawy stresu, zmęczenie nóg, ma pozytywny wpływ na układ odpornościowi, krążenie krwi.

60 min
29,00 €
90 min
39,00 €
Tajski masaż z aromatycznym olejem

Thajská aromatická olejová masáž je relaxačná harmonizujúca masáž celého tela, ktorá spája liečebné techniky používané v tradičnej thajskej masáži v kombinácii s aromaterapiou - olejom masírovaným do kože. Masáž uvoľňuje nervový systém, svalového napätia celého tela a stimuluje krvný obeh.

60 min
35,00 €
90 min
45,00 €
Tajski masaż stów

Akupresúrna masáž, pri ktorej sa stimulujú reflexné body a nervové zakončenia na chodidlách. Masáž prináša pokoj, relaxáciu, emocionálnu vyrovnanosť a detoxikáciu organizmu. Odstraňuje stres, pocit ťažoby a únavy nôh, má pozitívny vplyv na imunitný systém a cirkuláciu krvi a lymfy v tele.

30 min
18,00 €
60 min
28,00 €
Tajski masaż szyi oraz grzbietu

Thajská masáž chrbta a šije je procedúra, ktorá napomáha k uvoľneniu svalstva a k celkovej relaxácii. Opakovaním masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice, hlavy a má pozitívny vplyv na časté migrény. Masáž má vysoký uvoľňujúci účinok a je vynikajúci proti stresu.

30 min
18,00 €
Tajski masaż karku, głowy oraz szyi

Masáž, ktorá vyvoláva hlbokú relaxáciu celého nervového systému a pomáha odstraňovať stres. Pôsobí tlakom na dôležité energetické centrá celej pokožky hlavy, vlasovej časti ako aj tváre, záhlavia, šije a krku a zbavuje ich napätia a blokov.

30 min
18,00 €
Łóżko do masażu - JADE

Udržuje telo vo forme, naťahuje a spružňuje chrbticu, svaly a šľachy, pričom valčeky sa pohybujú pri chrbtici. Uvoľnia sa pricviknuté nervy a zvýši sa tok energie. Zmiernia sa bolesti chrbta zapríčinené nedostatkom pohybu a nesprávnym držaním tela.

17 min
3,00 €
Magnetoterapia MEMER

Magnetoterapia BEMER zlepšuje prekrvenie a okysličenie organizmu, posilňuje imunitu, upravuje acidobázovú rovnováhu a harmonizuje nervový systém. Dodáva telu energiu, aby sa mohli aktivovať prirodzené samoliečiacie procesy, urýchľuje uzdravenie.

Základná terapia (16 min.)
2,00 €
Komplexná terapia (32 min.)
4,00 €
Terapia tlenowa

Kyslíková terapia predstavuje inhalovanie až 95% čistého kyslíka. Zvýšením dávky kyslíka tkanivám sa zlepšuje účinok obranných mechanizmov a urýchľuje sa regenerácia organizmu. K ďalším plusom kyslíkovej terapie patrí zlepšenie látkovej výmeny, posilnenie imunity, očista od toxínov a spomalenie procesu starnutia.

20 min
5,00 €
40 min
8,00 €
Parowa kąpiel morska

Morský kúpeľ je jemná a hustá aerosolová hmla , pôsobiaca na celé telo a inhalovanie treťohornej morskej vody starej cca. 60 miliónov rokov. Táto voda je považovaná za európske Mŕtve more. Je koncentrovaná, bez prísad a v prírodnom stave. Kúpeľ nie je vytváraný teplom, ale tlakom prefiltrovaného vzduchu a špeciálnou tryskou, preto obsahuje všetky minerálne látky a soli, ktoré sú vo vode obsiahnuté. Ich koncentrácia v morskom kúpeli mnohonásobne prevyšuje podiel minerálnych látok a solí vo vzduchu pri mori.

1 vstup / 15 min.
1,50 €
10 vstupov / 10 x 15 min.
12,00 €
Prosím čakajte...