Szauna

Masszázs

Massage centrum Nyitvatartás:

Hétfő - Vasárnap: 10:00 – 18:00


Kapcsolat:

+421 905 489 565

masaze@thermalpark.skUniknite každodennému stresu a ponorte sa do sveta harmónie a pokoja. Nechajte sa rozmaznávať v našom novootvorenom masážnom centre radou masáží a procedúr, ktoré podporia vaše zdravie a duševnú pohodu.


Klasická masáž

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Zlepšuje taktiež prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Klasická masáž celého tela
45 perc
28,00 €
60 perc
38,00 €
Klasická masáž pre dvoch
45 perc
68,00 €
Klasická masáž chrbta a šije
20 perc
15,00 €
Klasická masáž chrbta
15 perc
12,00 €
Klasická masáž čiastková (chrbát/ ruky/ nohy)
30 perc
20,00 €
Lady masáž
45 perc
32,00 €
Masáž pre deti
15 perc
12,00 €
Príplatok k masážam pri použití aromaterapeutických olejov
-
3,00 €
Manuálna lymfodrenážna masáž

Veľmi jemnou manuálnou masážnou technikou sa na povrchu tela aktivujú lymfatické cievky, čím sa spustí proces čistenia organizmu. Priaznivo pôsobí na imunitný systém a na celkovú regeneráciu organizmu. Masážou sa zmierňujú opuchy a tzv. syndróm ťažkých nôh, zlepšuje sa metabolizmus a spevňuje podkožie.

Lymfodrenážna masáž celého tela
60 perc
45,00 €
Lymfodrenážna masáž dolných končatín
40 perc
32,00 €
Lymfodrenážna masáž horných končatín
30 perc
24,00 €
Špeciálne procedúry
Hydromasážna posteľ VelusJet

Ide o relaxačnú masážnu posteľ, ktorá je naplnená vodou s teplotou 32-35°C. Pomocou dvoch vodných prúdov sa masíruje celé telo alebo časť tela. Masážna posteľ ponúka viacero možností na masírovanie, ktoré je možné kombinovať tak, aby bol účinok čo najväčší. Terapeutické účinky hydromasáže: zvyšuje celkové prekrvenie, znižuje svalové napätie; napomáha lepšiemu vstrebávaniu kyslíka v cievnom riečisku; znižuje hladinu toxických látok v svaloch, čo prispieva k rýchlejšej regenerácii; zvyšuje vyplavovanie endorfínov a zlepšuje tým psychickú pohodu; znižuje krvný tlak; zvyšuje kĺbovú hybnosť a flexibilitu.

15 perc
15,00 €

Ortopedická trakčná posteľ

Bola vyvinutá pre preventívne a liečebné využitie pri bolestiach a ochoreniach chrbta, chrbtice a pohybového systému. Trvalé jednostranné zaťaženie, či už v polohe v sede alebo v stoji, tak typické pre náš súčasný život, vedie postupne k preťaženiu a následne k poškodeniu preťažovaných častí tela: preťaženie žilného obehu dolných končatín, preťaženie platničiek, preťaženie bedrových kĺbov, preťaženie vnútorných orgánov /v polohe v sede/. Obrátená poloha na trakčnej lavici vyrovnáva tieto dôsledky preťaženia tým najprirodzenejším a najefektívnejším spôsobom.

10 perc
6,00 €

Magnetoterapia BEMER

Magnetoterapia BEMER zlepšuje prekrvenie a okysličenie organizmu, posilňuje imunitu, upravuje acidobázovú rovnováhu a harmonizuje nervový systém. Dodáva telu energiu, aby sa mohli aktivovať prirodzené samoliečiace procesy, urýchľuje uzdravenie.

Základná terapia /16 min./
3,00 €
Komplexná terapia /32 min./
6,00 €

Kyslíková terapia (Oxygenoterapia)

Kyslíková terapia predstavuje inhalovanie až 95% čistého kyslíka. Zvýšením dávky kyslíka tkanivám sa zlepšuje účinok obranných mechanizmov a urýchľuje sa regenerácia organizmu. K ďalším plusom kyslíkovej terapie patrí zlepšenie látkovej výmeny, posilnenie imunity, očista od toxínov a spomalenie procesu starnutia.

16 min
5,00 €
32 min
8,00 €

Terapia svetlom BIOTRON

Klinicky overená a certifikovaná terapia svetlom BIOPTRON je určená na liečbu bolesti a zápalu. Preniká hlboko do tkanív, kde urýchľuje hojenie, výrazne znižuje zápaly a podporuje cirkuláciu krvi.

10 min
3,00 €
Manuálna Lymfodrenážna masáž

Veľmi jemnou manuálnou masážnou technikou sa na povrchu tela aktivujú lymfatické cievky, čím sa spustí proces čistenia organizmu. Priaznivo pôsobí na imunitný systém a na celkovú regeneráciu organizmu. Masážou sa zmierňujú opuchy a tzv. syndróm ťažkých nôh, zlepšuje sa metabolizmus a spevňuje podkožie.

Lymfodrenážna masáž celého tela
60 perc
38,00 €
Lymfodrenážna masáž dolných končatín
30 perc
20,00 €
Lymfodrenážna masáž horných končatín
20 perc
16,00 €
Čo by ste mali vedieť pred objednaním sa na masáž!

Masáž je výborným prostriedkom pre uvoľnenie stuhnutých svalov, ale zároveň i prostriedkom relaxačným. Prispieva k celkovej psychickej i fyzickej pohode a pomáha pri odstraňovaní chronických bolestí či bolesť zmierňuje a zbavuje nás niektorých chorôb.

Kedy sa masírovaniu vyhnúť:
Pri celkovom telesnom vyčerpaní
Pri zvýšenej teplote a prechladnutí
Pri infekčných a zápalových ochoreniach
Pri závažných krvácavých stavoch
Pri poraneniach brušnej dutiny
Pri plesňových ochoreniach kože
POZOR! V prípade ak trpíte nasledovnými ochoreniami, prosíme, aby ste na ne bezpodmienečne upozornili recepciu masážneho centra alebo priamo maséra:
Onkologické ochorenia
Tehotenstvo
Kŕčové žily
Choroby srdca a vysoký krvný tlak

Technika masáže sa upraví tak, aby sa váš stav nezhoršil, prípadne vám odporučíme vhodnejší druh terapie.

Relaxačná masáž hlavy, tváre, šije a krku

Masírovaním hlavy, šije a tváre sa pozitívne rozprúdia emócie, uvoľňujú sa stuhnuté ramená a bolesti hlavy. Blahodarne pôsobí na myseľ a dušu a zbaví Vás vnútorného napätia.

20 perc
12,00 €
Relaxačná olejová masáž

Relaxačná olejová masáž využíva švédske techniky v kombinácii s prírodnými olejmi s vôňou podľa vášho výberu. Je účinná pri zlepšovaní funkcie krvného obehu, zásobovaní tkanív kyslíkom, svalovej pružnosti a pri osviežovaní a regenerácii tela.

50 perc
26,00 €
Výživná masáž kokosovým olejom

Masáž kokosovým olejom je veľmi príjemná relaxačná olejová masáž, pri ktorej sa používa prírodný kokosový olej. Táto výnimočná terapia dokonale uvoľní telo aj myseľ. Panenský kokosový olej je známy pre svoje blahodarné účinky na pleť. Pokožka bude po nej zamatovo jemná, pružná a zdravá. Prirodzená vôňa kokosových orechov je veľmi upokojujúca, pomáha znížiť stres a odstrániť duševnú únavu.

55 perc
36,00 €
Klasszikus masszázs

A Klasszikus masszázs az alap gyógyterápiákhoz tartozik, kitűnő gyógyhatással rendelkezik. Javítja a vérkeringést és a nyirokrendszer működését, segít a testnek megszabadulni a méreganyagoktól és feszesíti a bőrt. Jótékonyan hat az idegrendszerre és az egész szervezetre is.

Klasszikus teljes testmasszázs
45 perc
28,00 €
60 perc
38,00 €
Páros masszázs
45 perc
68,00 €
Klasszikus nyak- és hátmasszázs
15 perc
12,00 €
Klasszikus hátmasszázs
20 perc
15,00 €
Klasszikus részmasszázs – hát/kéz/láb
30 perc
20,00 €
Lady masszázs
45 perc
32,00 €
Gyerekmasszázs
15 perc
12,00 €
Illóolajak használata - pótdíj
-
3,00 €
Aromaterápiás masszázs

Élmény testnek és léleknek. A különböző illóolajok más-más hatást gyakorolnak a szervezetünkre, lazítanak, élénkítenek. Az aktuális testi és érzelmi állapothoz jól megválasztott illóolaj és testmasszázs kombinációjával a lazító, a stresszoldó, a relaxáló, az energetizáló, és a vitalizáló erő intenzívebbé válik, így a legkedvezőbb hatás érhető el. A masszázs az illóolaj használatával ellazítja a testet, hatására fokozódik a testben a vérkeringés, elősegíti a méreganyagok távozását a szervezetből. Az illóolajok bőrön keresztül és belélegezve is stresszoldó, relaxáló hatással vannak az egész szervezetre. Az aromamasszázs a svédmasszázs fogásaira épül, lassú, finom, nyugodt mozdulatokkal dolgozik, amelyek elsődleges célja az izmok ellazítása.

Aromaterápiás részmasszázs – hát, nyak, kezek
30 perc
18,00 €
Aromaterápiás teljes testmasszázs
60 perc
36,00 €
Feszesítő masszázs hölgyeknek
45 perc
27,00 €
Kézi nyirokmasszázs

A nyirokmasszázs egy speciális masszázsfajta, melynek hatására csökken a szöveti ödéma, élénkül a nyirokrendszer működése és fokozódik a vérkeringés. Ezáltal csökken a feszülés, a nyomás miatti fájdalom. Aktiválja az immunrendszert és a sejt-anyagcsere folyamatokat, fokozódik a salakanyagok felvétele a véráramba, elősegítve a meglévő gyulladások, sebek gyógyulását. Alacsony intenzitású, körkörös mozdulatokkal végzik.

Egész test
60 perc
45,00 €
Alsó végtagok
40 perc
32,00 €
Felső végtagok
30 perc
24,00 €
Speciális kezelések
VelusJet Hidromasszázságy

A 32-35 C-os vízzel feltöltött speciális vízágy két vízsugarának segítségével kezeljük a beteg területeket, miközben a páciens a vízágyon lebeg. Ennek hatására az izomszövetek tökéletesen laza állapotban vannak. A terápia során így az izomzat ellazul, a vérkeringés felpezsdül, amely jelenően segíti a regenerációt. A kezelés alatt jelentős endorfin (boldogsághormon) felszabadulás történik, mely szintén jótékonyan hat a beteg idegrendszerére és kedélyállapotára is.

15 perc
15,00 €

Denevérpad

A Denevérpad speciális gerincnyújtó eszköz, amely elsősorban gerincsérvek, csigolyaelcsúszás, gerincferdülés, csípő panaszok, izomrövidülés művi beavatkozás nélküli gyógyítására, másodsorban ezen betegségek megelőzésére szolgál. Segítségével megállíthatóak a gerinc leépüléses degeneratív folyamatai, testsúly, testmagasság és életkor határai nélkül.

10 perc
6,00 €

BEMER mágneses terápia

Egészségünk megőrzésének és a gyógyulási folyamatok működésének alapfeltétele a jó vérkeringés. Azonban az életkor előre haladtával és az egészségtelen életmód következtében a mikrokeringés folyamatosan gyengül. A BEMER terápia során néhány percen belül aktivizálódnak a test saját folyamatai, ez pedig végső soron a szervezet valamennyi funkciójának javulásához és harmonizálásához vezet.

Alap terápia/16 perc/
3,00 €
Komplex terápia /32 perc/
6,00 €

Oxigénterápia

Az oxigénterápia elsősorban a betegségmegelőzésre szolgál. Amikor nem szervi betegség okozta krónikus fáradtság, kedvetlenség, levertség, koncentrációzavarok, teljesítménycsökkenés lép fel, javasolt a rendszeres oxigénkezelés. Az egészség, a teljesítőképesség és a jó közérzet megóvásához szükséges elsősorban.

16 perc
5,00 €
32 perc
8,00 €

Bioptron lámpa

A BIOPTRON lámpa a többi hasonló fényterápiás készülékhez hasonlóan lineárisan polarizált, széles sávban, több színben és kevesebb energiával működő fényt bocsát ki. A fényhullámok szabályozhatók, s minél kisebb frekvencián működnek, annál mélyebbre hatolnak. A mikrokeringést, regenerálást így sejtszinten képesek elvégezni. De mégis hogyan? Célzottan, vagyis a bőrre alkalmazva serkenti a fényérzékeny intra-celluláris szerkezeteket és biomolekulákat. Ez sejten belüli láncreakciókat és ún. másodlagos válaszokat idéz elő, melyek nemcsak a kezelt területre korlátozódnak, hanem kihatnak az egész szervezetre.

10 perc
3,00 €
Relaxáló arc-, fej-, nyak- és váll masszázs

Ez a masszázsfajta magába foglalja a fej, az arc, a nyak, valamint a váll kezelését is. A masszázs levezeti az izomfeszültséget. Azokra az energiavonalakra hat, amelyek a vállak felső részétől lefelé futnak, ahol izomcsomók alakulhatnak ki. A rendszeresen alkalmazott fejmasszázs stimulálja a koponyakörnyéki idegvégződéseket, hatékony a fejfájás ellen, megszünteti a nyakmerevséget, valamint a fáradtságot.

20 perc
12,00 €
Relaxáló olajos masszázs

A felhasznált aromatikus olajok fokozzák a masszázs nyugtató hatását, mind a bőrön keresztül felszívódva, mind az aroma belégzése által. A kezelés egész ideje alatt a lassú, finom mozdulatoké a főszerep, melyek oldják a stressz által okozott izomfeszültséget. Alkalmas az ízületek és szövetek merevségének csökkentésére, az izmok rugalmasságának fokozására, a vérkeringés javítására és a felhalmozódott feszültségek oldására.

50 perc
26,00 €
Tápláló kókuszolajos masszázs

Egy kellemes relaxáló olajos maszázs mely során természetes kókusz olajat használunk. A kókuszolaj mély tápláló hatással bír, így lágy, puha és selymes érzést ad a bőrnek. Lágy masszázzsal ötvözve a bőr újjászületik és akár napokig tartó hidratáltságot eredményez.

55 perc
36,00 €

Uniknite každodennému stresu a ponorte sa do sveta harmónie a pokoja. Nechajte sa rozmaznávať v našom novootvorenom masážnom centre radou masáží a procedúr, ktoré podporia vaše zdravie a duševnú pohodu.


Klasická masáž

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Zlepšuje taktiež prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Klasická masáž celého tela
45 perc
25,00 €
60 perc
32,00 €
Klasická masáž pre dvoch
60 perc
64,00 €
Klasická masáž chrbta a šije
20 perc
14,00 €
Manažérska masáž chrbta a šije
15 perc
11,00 €
Klasická masáž chrbta a rúk
30 perc
17,00 €
Klasická masáž chrbta a chodidiel
30 perc
17,00 €
Klasická masáž nôh a chodidiel
30 perc
18,00 €
Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž je veľmi príjemná relaxačná masáž, pri ktorej sa používajú luxusné prírodné oleje alebo kokosový olej. Tieto oleje posilňujú liečebné účinky masáže. Jedná sa o masáž celého tela viac relaxačnú, pretože jednotlivé masérske hmaty sú pomalšie a jemnejšie. Táto výnimočná terapia dokonale uvoľní telo a myseľ. Vybrané oleje majú blahodarné účinky na pleť. Pokožka bude po nej zamatovo jemná, pružná a zdravá. Je účinná pri zlepšovaní funkcie krvného obehu, zásobovaní tkanív kyslíkom, svalovej pružnosti a pri regenerácii tela a mysle. Pomáha znížiť stres a odstrániť duševnú únavu.

Aromaterapeutická masáž chrbta, šije a rúk
30 perc
18,00 €
Aromaterapeutická masáž celého tela
60 perc
36,00 €
Spevňujúca masáž pre dámy
45 perc
27,00 €
Manuálna Lymfodrenážna masáž

Veľmi jemnou manuálnou masážnou technikou sa na povrchu tela aktivujú lymfatické cievky, čím sa spustí proces čistenia organizmu. Priaznivo pôsobí na imunitný systém a na celkovú regeneráciu organizmu. Masážou sa zmierňujú opuchy a tzv. syndróm ťažkých nôh, zlepšuje sa metabolizmus a spevňuje podkožie.

Lymfodrenážna masáž celého tela
60 perc
38,00 €
Lymfodrenážna masáž dolných končatín
30 perc
20,00 €
Lymfodrenážna masáž horných končatín
20 perc
16,00 €
Čo by ste mali vedieť pred objednaním sa na masáž!

Masáž je výborným prostriedkom pre uvoľnenie stuhnutých svalov, ale zároveň i prostriedkom relaxačným. Prispieva k celkovej psychickej i fyzickej pohode a pomáha pri odstraňovaní chronických bolestí či bolesť zmierňuje a zbavuje nás niektorých chorôb.

Kedy sa masírovaniu vyhnúť:
Pri celkovom telesnom vyčerpaní
Pri zvýšenej teplote a prechladnutí
Pri infekčných a zápalových ochoreniach
Pri závažných krvácavých stavoch
Pri poraneniach brušnej dutiny
Pri plesňových ochoreniach kože
POZOR! V prípade ak trpíte nasledovnými ochoreniami, prosíme, aby ste na ne bezpodmienečne upozornili recepciu masážneho centra alebo priamo maséra:
Onkologické ochorenia
Tehotenstvo
Kŕčové žily
Choroby srdca a vysoký krvný tlak

Technika masáže sa upraví tak, aby sa váš stav nezhoršil, prípadne vám odporučíme vhodnejší druh terapie.

Špeciálne procedúry
Hydromasážna posteľ VelusJet

Ide o relaxačnú masážnu posteľ, ktorá je naplnená vodou s teplotou 32-35°C. Pomocou dvoch vodných prúdov sa masíruje celé telo alebo časť tela. Masážna posteľ ponúka viacero možností na masírovanie, ktoré je možné kombinovať tak, aby bol účinok čo najväčší.

Terapeutické účinky hydromasáže: zvyšuje celkové prekrvenie, znižuje svalové napätie; napomáha lepšiemu vstrebávaniu kyslíka v cievnom riečisku; znižuje hladinu toxických látok v svaloch, čo prispieva k rýchlejšej regenerácii; zvyšuje vyplavovanie endorfínov a zlepšuje tým psychickú pohodu; znižuje krvný tlak; zvyšuje kĺbovú hybnosť a flexibilitu.

15 perc
15,00 €

Ortopedická trakčná posteľ

Bola vyvinutá pre preventívne a liečebné využitie pri bolestiach a ochoreniach chrbta, chrbtice a pohybového systému. Trvalé jednostranné zaťaženie, či už v polohe v sede alebo v stoji, tak typické pre náš súčasný život, vedie postupne k preťaženiu a následne k poškodeniu preťažovaných častí tela: preťaženie žilného obehu dolných končatín, preťaženie platničiek, preťaženie bedrových kĺbov, preťaženie vnútorných orgánov /v polohe v sede/. Obrátená poloha na trakčnej lavici vyrovnáva tieto dôsledky preťaženia tým najprirodzenejším a najefektívnejším spôsobom.

10 perc
6,00 €

Magnetoterapia BEMER

Magnetoterapia BEMER zlepšuje prekrvenie a okysličenie organizmu, posilňuje imunitu, upravuje acidobázovú rovnováhu a harmonizuje nervový systém. Dodáva telu energiu, aby sa mohli aktivovať prirodzené samoliečiacie procesy, urýchľuje uzdravenie.

Základná terapia /16 min./
3,00 €
Komplexná terapia /32 min./
6,00 €

Kyslíková terapia (Oxygenoterapia)

Kyslíková terapia predstavuje inhalovanie až 95% čistého kyslíka. Zvýšením dávky kyslíka tkanivám sa zlepšuje účinok obranných mechanizmov a urýchľuje sa regenerácia organizmu. K ďalším plusom kyslíkovej terapie patrí zlepšenie látkovej výmeny, posilnenie imunity, očista od toxínov a spomalenie procesu starnutia.

16 min
5,00 €
32 min
8,00 €

Morský parný kúpeľ

Morský kúpeľ je jemná a hustá aerosolová hmla , pôsobiaca na celé telo a inhalovanie treťohornej morskej vody starej cca. 60 miliónov rokov. Táto voda je považovaná za európske Mŕtve more. Je koncentrovaná, bez prísad a v prírodnom stave. Kúpeľ nie je vytváraný teplom, ale tlakom prefiltrovaného vzduchu a špeciálnou tryskou, preto obsahuje všetky minerálne látky a soli, ktoré sú vo vode obsiahnuté. Ich koncentrácia v morskom kúpeli mnohonásobne prevyšuje podiel minerálnych látok a solí vo vzduchu pri mori.

Vstup
Zadarmo
Relaxačná masáž hlavy, tváre, šije a krku

Masírovaním hlavy, šije a tváre sa pozitívne rozprúdia emócie, uvoľňujú sa stuhnuté ramená a bolesti hlavy. Blahodarne pôsobí na myseľ a dušu a zbaví Vás vnútorného napätia.

20 perc
12,00 €
Relaxačná olejová masáž

Relaxačná olejová masáž využíva švédske techniky v kombinácii s prírodnými olejmi s vôňou podľa vášho výberu. Je účinná pri zlepšovaní funkcie krvného obehu, zásobovaní tkanív kyslíkom, svalovej pružnosti a pri osviežovaní a regenerácii tela.

50 perc
26,00 €
Výživná masáž kokosovým olejom

Masáž kokosovým olejom je veľmi príjemná relaxačná olejová masáž, pri ktorej sa používa prírodný kokosový olej. Táto výnimočná terapia dokonale uvoľní telo aj myseľ. Panenský kokosový olej je známy pre svoje blahodarné účinky na pleť. Pokožka bude po nej zamatovo jemná, pružná a zdravá. Prirodzená vôňa kokosových orechov je veľmi upokojujúca, pomáha znížiť stres a odstrániť duševnú únavu.

55 perc
36,00 €


CLASSIC MASSAGES

Classic massage is one of the oldest methods of massages. Being applied to the soft parts of the body, the massage brings the person deep relaxation, removes tiredness, burden, muscle cramps, restores the mobility of stiff and painful muscles. It improves the blood flow of the skin, subcutis and muscles, contributes to better drainage of waste substances from the body. It also has a positive effect on stress and depression and reduces tension. It brings total physical relief and mental balance to man.

CLASSIC FULL BODY MASSAGE
45 perc
23,00 €
60 perc
30,00 €
CLASSIC BACK AND BACK OF THE NECK MASSAGE
20 perc
12,00 €
CLASSIC BACK AND HAND MASSAGE
30 perc
15,00 €
CLASSIC BACK AND FOOT MASSAGE
30 perc
17,00 €
CLASSIC LEG AND FOOT MASSAGE
30 perc
15,00 €
RELAXING HEAD, FACE, BACKS OF THE NECK AND NECK MASSAGE

Massaging the head, beck of the neck and face positive emotions are intensified, stiffened shoulders and headaches are relieved. It is beneficial for mind and soul and removes inner tension.

20 perc
12,00 €
RELAXING OIL MASSAGE

Relaxing oil massage uses Swedish techniques combined with natural oils with the scent of your choice (coconut, lemongrass, lavender). It is effective in improving the function of blood circulation, supplying the tissues with oxygen, muscle flexibility, and refreshing and regenerating the body.

50 perc
26,00 €
NOURISHING COCONUT OIL MASSAGE

Coconut massage is a very pleasant relaxing oil massage that uses natural coconut oil. This exceptional therapy perfectly relaxes the body and mind. Virgin coconut oil is known for its beneficial effects on skin. After use of coconut oil, the skin is velvety soft, flexible and healthy. The natural cent of coconuts is very soothing, helps to reduce stress and eliminate mental tiredness.

55 perc
36,00 €
MANUAL LYMPHATIC DRAINAGE

Manual Lymphatic Drainage is an unique, gentle type of skin massage technique that promotes lymph to drain out of a limb into an area that drains normally. It is mainly used for lymphoedema. In addition to improving lymphatic circulation, manual lymphatic drainage also increases blood flow in deep and superficial veins.

Full body
60 perc
32,00 €
Legs
30 perc
17,00 €
Arms
20 perc
14,00 €
PROCEDURES
HHYDRO-MASSAGE BED VELUSJET

It is a relaxing massage bed that is filled with water of a temperature of 32-35°C. Using two water streams, the entire body or part of the body is massaged. The massage bed offers several massage options, which can be combined to maximize the effect.

Therapeutic effects of hydro-massage: increases the total blood flow, reduces muscle tension; helps better absorption of oxygen in the vascular system; reduces the level of toxic substances in muscles, which contributes to faster regeneration; increases the release of endorphins that improve mental well-being; reduces blood pressure; increases joint mobility and flexibility.

15 perc
15,00 €

MAGNETO-THERAPY BEMER

Magneto-therapy BEMER improves blood circulation and oxygenation of the body, strengthens immunity, regulates acid-base balance and harmonizes the nervous system. It delivers energy to enable natural self-healing processes of the body and accelerates healing.

Basic therapy /16 min./
3,00 €
Complex therapy /32 min./
6,00 €

OXYGEN THERAPY

Oxygen therapy involves inhaling of up to 95% pure oxygen. Increasing the dose of oxygen for tissues it improves the effect of defensive mechanisms and accelerate the regeneration of the body. Additional benefits of oxygen therapy include improvement of metabolism, strengthening of immunity, cleansing toxins and slowing the aging process.

16 min
5,00 €
32 min
8,00 €

SEA STEAM BATH

Sea bath is a fine and dense aerosol mist that acts on the whole body and inhalation of Palaeozoic sea water circa 60 million years old. This water is considered a European Dead Sea. It is concentrated, free of additives and in its natural state. The bath is not created by heat but the pressure of filtered air and special nozzle, therefore it contains all minerals and salts that are in the water. Their concentration in the sea bath many times exceeds the proportion of minerals and salts in the air at the sea.

Vstup
Zadarmo
Türelmet kérek...